Ürün Çekim Çadırı'nda herkes için ayrıcalık varKeşfetFırsatlar * Süper fiyatlarla yurt dışından ürünler.

Alması kolay, ödemesi daha kolay!

Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

 • Kredi kartı – Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 3 ay taksit uygulanır. Sitemizin güvenli ödeme sistemi 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir.  www.3e1a.com internet sitemizde tarayıcınızın adres çubuğunda yeşil renkte bir kutu içerisinde görünür. Ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Kredi kart ödemelerinizde mutlaka (3D) banka tarafından cep telefonuza SMS gönderilerek onay alınmaktadır.
 • Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

  3e1a.com internet sitemizde, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

  3D Güvenlik Sistemi

  İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Bu 3e1a.com online satış sitemizde zorunlu kullanılmaktadır. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size SMS şifresi sorulacak. Bu doğrulama şifresi telefonuza gelecektir.

 • Havale/EFT
 • Kapıda ödeme – Teslimde Nakit veya Kredi kart ile ödeme.

  Kredi Kartıyla Ödeme

 • 3e1a.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartınızla online yapabilirsiniz. Ödemede kullanacağınız tüm kredi kartlarına 3 aya kadar taksit uygulayabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi girmeye başladığınızda kartınıza özel taksitler karşınıza çıkacaktır.
 • Güncel bilgi için ürün ilanından taksit seçenekleri tablosunu inceleyebilirsiniz.

  Banka Kartıyla Ödeme

  3e1a.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm banka kartları geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunuyor.

  Havale/EFT’yle Ödeme ‘de İNDİRİM !!!

 • Havale/EFT yapmak istediğinizde Güvenli Ödeme Sayfasından “Havale/Eft Ödeme” seçin ve  Devam et butonuna tıklayın. Siparişinizi onaylayın. Ödemenizi aşağıdaki hesabımıza havale/Eft yapabilirsiniz. 

  Banka Hesap Bilgilerimiz:

  Alıcı: Ayfer ÇETİN

  Banka Adı: İş Bankası A.Ş.

  Şube: 1283- Başakşehir / İstanbul

  Hesap No: 00282329

  IBAN: TR31 0006 4000 0011 2830 2823 29

    Kapıda / Teslimde Nakit veya Kredi Kart ile Ödeme

Kapıda / Teslimde ödeme yapmak istediğinizde Alışveriş Sepeti Sayfasından “Kapıda Ödeme” seçin . Buradan ödeme tipi: Nakit Ödeme / Kredi Kartlı Ödeme seçiniz.  Ürünüzü kapınızda  sorunsuz teslim aldıktan sonra Yurtiçi kargo görevlisine ödemenizi nakit yada kredi kartınızla tek çekim yapabilirsiniz. 

     Kargo Süreleri ve Teslimat: 

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmamız Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo firması 600 km’ye kadar olan mesafelerde 1 iş günü, 600 km’den uzak mesafelerde 2 iş günü teslimat süresi öngörmektedir. Ancak hava koşulları, olağanüstü haller veya kargo firması süreçlerinden kaynaklanan aksamalar gönderim sürelerinde gecikmelere yol açabilir. Sipariş sonrası olası kargo sorunlarıyla ilgili [email protected] adresimizden tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz. E-mail iletişim; [email protected]

×